Szybka randka – dlaczego warto wziąć w niej udział?

Szybka randka – dlaczego warto wziąć w niej udział?

Szybka randka to rodzaj interesującego spotkania z kilkoma osobami przeciwnej płci w krótkim czasie w niezwykle urokliwym gronie. Z pewnością jest to spotkanie w pełni komfortowe, ponieważ nie musisz zdradzać informacji na swój temat. Jeżeli cierpisz na brak czasu, to jest to idealna opcja dla ciebie!

Jak zaczęła się historia szybkich randek? Speed dating to wynalazek wprost ze Stanów Zjednoczonych, gdzie w 1998 roku miejscowy rabin wpadł na pomysł tego, jak wyswatać kawalerów i panny ze swojej okolicy. Zebrał wszystkich w przytulnej kawiarni, a ich zadaniem była rozmowa z każdą osobą płci przeciwnej przez kilka minut, po której następowała zamiana partnera. W ten oto sposób każda osoba miała możliwość zapoznania około 5-10 osób przeciwnej płci w ciągu jednego wieczora! Oczywiście szybkość spotkania wcale nie obniżała jego jakości, a każda z osób miała niepowtarzalną możliwość doświadczenia kilku interesujących rozmów w ciągu jednego popołudnia czy też wieczora. Pomysł na speed dating przypadł do gustu nie tylko kręgom żydowskim i szybko rozpowszechnił się w całych Stanach Zjednoczonych, a następnie w Europie. Szybka randka to jedna z podstawowych wariacji na temat speed datingu. Każdy z uczestników zapisuje się na takie wydarzenie konkretnego dnia, wybierając interesującą go grupę, na przykład pod względem wiekowym czy też pod kątem zainteresowań (organizowane są szybkie randki dla miłośników konkretnego rodzaju muzyki, wielbicieli konkretnych sportów, czy zainteresowań, a także wyznających konkretne wartości). Dlaczego warto wziąć w niej udział? Szybka randka to gwarancja mile spędzonego czasu, a także szansa poznania osób otwartych na nowe znajomości, które zgromadziły się w danym miejscu w tym samym celu, co Ty. Możesz znaleźć tutaj interesujące osoby, które fascynują podobne rzeczy i z chęcią wymienią się z tobą doświadczeniami i ciekawymi poglądami. Nie ukrywajmy iż wiele osób interesuje też aspekt oszczędności czasu. Jedyne co musisz zrobić, to zalogować się na danej stronie na konkretną randkę i po prostu się na niej pojawić. O resztę zatroszczą się organizatorzy.

Podziel się opinią

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>