Spraye do włosów Goldwell

Spraye do włosów Goldwell

Kariera sprayu w kosmetyce zapoczątkowana została wraz z boomem na lakier do włosów. Oczywiście zanim nasze babcie i prabacie mogły korzystać z dobrodziejstwa kosmetyku, puszka z areozolem miała inne zastosowanie, m.in. umieszczano w niej płyny przeciw insektom. Później dopiero sprężone powietrze, w poręcznej puszce skusiło także inne branże, między innymi przemysł farmaceutyczny, chemię gospodarczą, a także przemysł kosmetyczny. Już w 1948 roku powstał w USA pierwszy lakier do włosów, który pozwalał na osiągnięcie pełnego efektu utrwalenia poprzez rozprzestrzenienie niewidzialnej mgiełki na naszych włosach.

Branża kosmetyczna nie poprzestała jednak na produkcji jednego kosmetyku do stylizacji w takiej formie. Wkrótce zaczęły pojawiać się kosmetyki, które rozwiazywały szereg innych problemów związanych z włosami. Spraye do włosów Goldwell zarówno zabezpieczają, jak i pielęgnują włosy, a ich przyjemna formuła ułatwia rytuały stylizacyjne.

Ochrona włókna włosa
Jedną z najbardziej innowacyjnych funkcji sprayu jest ochrona struktury włosa, czyli zabezpieczenie jej przed uszkodzeniami spowodowanymi zabiegami stylizacyjnymi – prostowaniem czy suszeniem. Lekki Spray Goldwell Style Sign Straight Satin Guard przygotowuje włosy do zabiegu prostowania, a dodatkowo dzięki formule Flexi Shine umożliwia uzyskanie efektu wygładzenia i nabłyszczenia włosów. Z kolei system Stain Guard z mikroproteinami chroni fryzurę przed niekorzystnym działaniem wilgoci, dzięki czemu nie musimy martwić się, iż nasza fryzura się odkształci.

Efekt bujnych włosów
Nowoczesne spraye pomagają także uzyskać spektakularne efekty. Goldwell Styling Big Finish zadba o to, by włosy po jego zastosowaniu zyskały maksymalną objętość, a także efekt puszystej struktury. Spray pomaga unieść włosy u nasady, dzięki czemu nabierają one witalności i stają się idealnym dopełnieniem naszego stylu.

Nadanie fryzurze odpowiedniej struktury
Spray Goldwell Styling Structure Me jest z kolei dedykowany paniom, które pragną w dodatkowy sposób dyskretnie podkreślić efet cieniowanych pasm, czy fal. Dzięki sprayowi uzyskamy naturalny efekt, a także sprawimy, że nasze włosy będą pięknie błyszczały. Niewątpliwą zaletą jest także zawarty w preparacie kompeks, który na dłużej chroni kolor farbowanych włosów.

Efekt lśniących włosów
Matowe włosy z pewnością nie wyglądają zdrowo, aby nadać naszym włosom efektu naturalnego blasku warto zaopatrzyć się w mikroskopijny spray nabłyszczający Goldwell Styling Diamond Gloss. Dzięki jego zastosowaniu matowe, zmęczone włosy znów nabiorą zdrowego blasku, a także staną się wyraźnie bardziej ułożone i przestaną się puszyć.

Podziel się opinią

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>