Kurs języka obcego – inwestycja w przyszłość

Współćześnie kompetencje językowe są jedną z podstawowych, wymaganych od nas umiejętności na szeroko rozumienym rynku pracy. Współpraca z międzynarodowymi firmami wymaga od nas znajomości co najmniej jednego języka obcego, którym zazwyczaj jest język angielski. Znajomość języka ułatwia nam jednak nie tylko pracę, ale także sprawia, że łatwiej możemy komunikować się ze światem, np. w czasie wakacji, czy wymieniając w sieci poglądy na temat naszych zainteresowań czy hobby. Warto więc znaleźć czas na naukę języka lub też przypomnieć sobie nabyte wcześniej kompetencje.

Jednym z miejsc w którym w kompleksowy sposób nauczymy się języka jest centrum edukacyjne, które zapewni nam zdobycie kompetencji o których marzymy. Centrum przygotowało niezykle bogatą ofertę pakietów szkoleń dostosowanych zarówno do dzieci, młodzieży, studentów i dorosłych. Warto więc być może pomyśleć o zapisaniu na odpowiednie kursy językowe całej naszej rodziny. Na dzieci w wieku szkolnym oraz młodzież czekają interesujące wyjazdy językowe do Anglii, gdzie dzieci w tak zwanych boarding school uczą się języka poprzez zabawę i liczne zajęcia dodatkowe. Bogata oferta zajęć (Active English/Classic English; Academic English; Focus English) sprawi, że każde dziecko z pewnością wybierze zajęcia dla siebie.

Centrum językowe oferuje także ciekawe rozwiązanie dla rodziców, którzy pragną uczyć się języka razem ze swoimi dziećmi. Parent and child to innowacyjny program nauki języka na wyjeździe zagranicznym, który obejmuje kompleksowe zajęcia dydaktyczne, prowadzone przez native spreakerów, dla dzieci i ich rodziców. Dodatkowo na uczestników czekają zajęcia sportowo-rekreacyjne, warsztaty oraz liczne wycieczki, które pozwolą zapoznać się bliżej z kulturą Wielkiej Brytanii. Jest to idealne rozwiązanie na kreatywne spędzenie wolnego czasu, a także świetna inwestycja w przyszłość naszego dziecka.

Dla nas i naszych firm centrum przygotowało z kolei profesjonalne szkolenia językowe, warsztaty oraz wyjazdy „Total Immersion”, które pozwalają wszystkim pracownikom danej insytyucji czy firmy w pełni zanurzyć się w języku obcym i znacznie podnieść swoje kompetencje. Język angielki dla firm to świetne rozwiązanie zwłaszcza dla branż, w których współpraca z zagranicą jest podstawą działania. Dzięki szkoleniom językowym pracownicy zaczną sprawnie posługiwać się językiem angielskim we wszystkich sytuacjach zawodowych i życiowych. Profesjonalni nauczyciele zadbają o to, by nauka języka była przyjemnością i przyniosła wymierne efekty dla naszej firmy. Warto więc przyjrzeć się bliżej możliwościom jakie odferują nam szkoły i centra nauki języka obcego.

Podziel się opinią

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>