Kuchnia marzeń

Kuchnia marzeń

Nowe życie, nowe mieszkanie, nowa kuchnia. Urządzanie pierwszego wspólnego mieszkania to nie lada wyzwanie i nie lada oczekiwania. Zdecydowaliśmy się na współpracę z http://pracowniamebli.com i okazało się to najlepszą decyzją.

Wraz ze ślubem rozpoczyna się w pewnym sensie nowe życie, my mieliśmy możliwość rozpocząć je we nowym własnym mieszkaniu. Nie sadziłam, że urządzanie mieszkania kupionego w stanie surowym jest takim wyzwaniem. Wykańczanie go kosztowało nas bardzo dużo pracy, zaangażowania i nie ukrywam – stresu. Pierwsza w kolejce do wykończenia była łazienka, ze względów oczywistych. Sypialnię również udało nam się wykończyć w miarę sprawnie, dlatego szybko mieliśmy gdzie spać. A skoro mieliśmy gdzie wziąć prysznic i gdzie spać, to przydałoby się również miejsce, gdzie moglibyśmy coś ugotować i zjeść. Nadeszła pora na urządzenie kuchni. Żadne z nas nie miało sprecyzowanego obrazu, jak powinna wyglądać. Swoje poszukiwania idealnej kuchni rozpoczęliśmy od kilku, kilkunastu, albo może i kilkudziesięciu rundek po różnych sklepach. Takich z meblami i sprzętami i nawet dodatkami. Niestety nic nie spełniało naszych nieokreślonych oczekiwań. W końcu już bardzo zmęczeni postanowiliśmy poszukać czegoś w internecie. W ręce wpadła nam Pracowniamebli.com . Obejrzeliśmy meble kuchenne w ich wykonaniu i bardzo nam się spodobały. Do tej pory nie wiedzieliśmy czego chcemy, teraz chcieliśmy wszystko. Wszystkie, dosłownie wszystkie realizacje nam się podobały choć były skrajnie różne. Od stylizowanych na stare, po nowoczesne. Bardzo cieszyłam, się wtedy, ze mamy z mężem podobne gusty i nie sprzeczamy się co do tego, jak ma wyglądać nasz przecież wspólny dom. Zdecydowaliśmy się na meble kuchenne na wymiar. Pracowniamebli.com kompleksowo nam w tym pomogła. Fachowcy wykonali projekt oraz meble. Doradzili nam też jakie sprzęty kuchenne powinniśmy kupić i przede wszystkim – gdzie ich szukać. Kuchnia jest dość duża, dlatego mogliśmy zaszaleć z kolorami. Zdecydowaliśmy się na szarości, czerń i beże. Kuchnia wbrew pozorom nie wygląda smutno i przytłaczająco, raczej ekskluzywnie i panuje w niej specyficzny klimat, który lubimy. Wszystkim, którzy mają i tym którzy nie mają pomysłu na wystrój kuchni polecamy współpracę z tą pracownią. Ludzie są naprawdę profesjonalistami. Nasz kuchnia wygląda obłędnie i jest bardzo funkcjonalna, niektóre z szafek są wykonane w zadziwiający sposób tak, ze pomieszczą mnóstwo rzeczy. Poza tym na przykład zmywarka jest ukryta, piekarnik wbudowany w słupek, wszystko to składa się na ekskluzywność tej kuchni. Można kombinować z kolorami, fakturami, tak by nie powielać schematów, które możemy znaleźć w co drugim sklepie stacjonarnym.

Podziel się opinią

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>